کیفیت محصولات
ارائه خدمات
سرعت پاسخگویی
خدمات مشتریان
مشاوره تخصصی
راه های ارتباطی
قدرت بازاریابی

گروه تخصصی دکوراسیون  آلمادکور پدید آمده است تا بهترین محصولات را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی شگفت انگیز برای شما عزیزان ارائه دهد. آلمادکور از تولید تا اجرا همواره در کنار شما خواهد بود تا تجربه لذت بخشی از خریدی شگفت آور را داشته باشید و خانه و ساختمان خود را به یک قصر رویایی تبدیل نمایید. ما در این گروه تخصصی سعی کرده ایم تا واسطه ها را حذف کرده و در نتیجه محصولات را با بهترین قیمت برای شما ارائه دهیم. سعی ما در این است تا لبخند را بر روی لبان شما آورده تا با قیمت های مناسب و توسط بهترین و باکیفیت ترین محصولات بتوانید خانه رویایی خودتان را بسازید و زندگی دلنشینی را تجربه کنید.

چرا آلمادکور؟

کیفیت محصولات

آلمادکور پدید آمده تا باکیفیت ترین و بهترین محصولات را برای مشتریان خود ارائه دهد تا بدین وسیله لبخند رضایت را بر روی لبان مشتریان خود بنشاند.

پاسخگویی سریع

تیم فروش و تیم پشتیبانی آلمادکور در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان خود خواهند بود تا به مشکلات آنان رسیدگی و پاسخگوی سوالات باشد.

رضایت مشتریان

رضایت مشتریان و خریداران برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بی نهایت تلاشمان را می کنیم تا لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانیم.

ارائه خدمات

خدمات بخش مهمی از فروش بوده و ما در کنار فروش بهترین محصولات، بهترین خدمات مرتبط را برای مشتریان عزیز خود ارائه می دهیم.

مشاوره تخصصی

در صورت نیاز و تمایل می توانید از مشاوره تخصصی آلمادکور بهره مند شوید. توسط مشاوره رایگان و حرفه ای آلمادکور می توانید تصمیم بهتری برای خرید و استفاده از خدمات بگیرید.

راه های ارتباطی

آلمادکور دارای راه های ارتباطی بسیار و متفاوتی بوده و برای راحتی بیشتر مشتریان، می توانند توسط هر کدام که تمایل داشته باشند با آلمادکور ارتباط برقرار کنند.

قدرت بازاریابی

آلمادکور دارای تیمی قوی در زمینه بازاریابی بوده و قادر است تا با قدرتی بی نظیر مشتریان را جذب کرده و محصولات را به فروش برساند. همچنین در بحث همکاری در فروش و ارائه خدمات نیز می تواند تجربه ای سرشار از رضایت را برای همکاران خود رقم بزند. 

خدمات مشتریان

ارائه انواع خدمات برای مشتریان، برای آلمادکور در دسته مهم ترین فعالیت های آن قرار داشته و در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهیم. 

پشتیبانی قدرتمند

آلمدکور توسط تیم پشتیبانی قدرتمند خود 24 ساعته در تلاش است تا مشکلات و سوالات مشتریان خود را برطرف کرده و به مشتریان خود اطمینان خاطر دهد و همچنین پیگیری های لازم را در صورت رخ داد مشکل به عمل آورد.

نظرسنجی

نظرات مشتریان برای ما بسیار با اهمیت بوده و ما توسط پیاده سازی سیستم نظرسنجی سعی در بهبود و ارتقاء کار، فروش محصولات و خدمات خود داریم.

قیمت مناسب

ما توسط حذف واسطه ها سعی کرده ایم تا قیمت را تا جای ممکن کاهش دهیم. همچنین توسط ارسال مستقیم از کارخانه، قیمت محصولات را کاهش چشمگیری داده ایم.

همکاری در فروش و خدمات

ما از همکاری همکاران عزیزمان استقبال کرده و بازار پر فروشی را برایشان ایجاد می کنیم تا بدین وسیله کسب و کار همکارانمان را ارتقاء داده و همچنین محصولات متنوع و خدمات بی نظیری را برای مشتریان خود ارائه دهیم.